AKP Grup Başkanı: Çok şaşırtıcı bir kabine olmayacak

img
HABER MERKEZİ - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu akşam açıklayacağı kabineye ilişkin konuşan AKP Grup Başkanı Naci Bostancı, “Çok şaşırtıcı bir kabine olmayacak. Şaşırılan isimler de elbette olabilir” dedi. 
 
AKP Grup Başkanı Naci Bostancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu akşam açıklayacağı kabineye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Katıldığı televizyon programında konuşan Bostancı, kabinenin 21.30'da Erdoğan tarafından açıklanacağını söyledi. Bostancı kabine isimlerine ilişkin olarak, “Çok şaşırtıcı bir kabine olmayacak. Şaşırılan isimler de elbette olabilir” dedi. 
 
BOSTANCI'DAN CHP'YE : KURALLARA UYMANIZ GEREKİR
 
Erdoğan'ın yemin töreni sırasında ayağa kalkmayacaklarını açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) kararına yanıt veren Bostancı, “Erdoğan sadece AKP'nin Genel Başkanı değil, yüzde 52.5 oy almış bir cumhurbaşkanı. CHP’ye tavsiyem halkın tavrından ders çıkarsın. Orada göstereceği saygı halka gösterilecek saygıdır. Sayın Kılıçdaroğlu ile Erdoğan’ın statüleri aynı değil. Kurallar ve ilkeler var. Herkesi temsil eden bir makama gelen bir kişi Meclis’te yemin edecekse sizin kurallara uymanız gerekir. Bu bir fırsattır” diye ifade etti.